Czym jest karta paliwowa?

Karty paliwowe są interesującym rozwiązaniem dla właścicieli pojazdów firmowych,aut służbowych oraz flot transportowych. Umożliwiają one tańsze tankowanie pojazdów i bezgotówkowe płatności za wiele różnych usług. Pozwalają także uprościć rozliczenia kosztów w przedsiębiorstwie. Czy warto korzystać z karty FLOTEX POLSKA?

Za co możemy zapłacić kartą paliwową?

Karta paliwowa z wyglądu bardzo podobna jest do standardowej karty płatniczej, ale możemy za jej pomocą zapłacić bezgotówkowo za wiele różnych usług. Oczywiście najważniejszą zaletą karty paliwowej jest to, że umożliwia ona znacznie tankowanie nawet o kilkadziesiąt groszy taniej w stosunku do ceny obowiązującej na dystrybutorze stacji paliwowej. W przypadku niektórych kart zniżki na zakup benzyny są naliczane od ceny hurtowej.

Dodatkowo warto podkreślić, że kartą paliwową można płacić także za produkty pozapaliwowe i usługi, takie jak na przykład myjnie, parkingi miejskie czy przejazdy po płatnych odcinkach autostrady. Istotne jest również to, że właściciel pojazdów służbowych może za pomocą swojego Panelu Klienta na bieżąco śledzić i monitorować zużycie paliwa na trasie i inne służbowe wydatki, które są ponoszone przez kierowców pracujących w firmie.

Gdzie można korzystać z karty paliwowej FLOTEX POLSKA?

Kartę paliwową FLOTEX POLSKA można użytkować zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Bezgotówkowe zakupy paliwa, a także innych produktów oraz usług można dokonywać na stacjach ORLEN, BLISKA, SHELL, BP oraz AMIC.

Posiadanie karty to nie tylko płatności bezgotówkowe, ale także brak konieczności wystawiania za każdym razem faktury. Jest to możliwe dzięki temu, że wszystkie transakcje zapisywane są w Panelu Klienta, do którego mają dostęp właściciele aut służbowych.

Redakcja dobry-polecam.pl