User Profile Wizard Corporate Edition 23

User Profile Wizard Corporate Edition 23 to najnowsza wersja potężnego narzędzia ForensiT do migracji stacji roboczych. Kreator ten z powodzeniem przeprowadzi migrację bieżącego profilu użytkownika na nowe konto, dzięki czemu można zachować wszystkie istniejące dane i ustawienia.

Łatwa migracja na dużą skalę

User Profile Wizard Corporate Edition 23 jest przeznaczony do automatycznej migracji milionów stacji roboczych do nowych domen. Migrować można stacje robocze do nowej domeny z dowolnej istniejącej sieci Windows. Oprogramowanie to umożliwia dołączanie samodzielnych komputerów do domeny. Za jego pomocą możesz także migrować stacje robocze z domeny z powrotem do grupy roboczej, a także profile użytkowników do kont założonych w usłudze Azure AD.

Nie musisz tracić danych osobowych i ustawień

Profil użytkownika to miejsce, w którym system Windows przechowuje Twoje dane oraz ustawienia. Zwykle po zmianie konta użytkownika system Windows tworzy dla Ciebie nowy profil. W wyniku tego tracisz wszystkie dane i ustawienia, pliki tekstowe, graficzne, muzyczne oraz inne osobiste informacje, które sprawiają, że dany komputer jest Twój.

User Profile Wizard Corporate Edition 23 to łatwe w użyciu narzędzie do migracji. Możesz po prostu przenieść Twój oryginalny profil na nowe konto użytkownika. Program ten nie przenosi, nie kopiuje ani nie usuwa żadnych danych. Zamiast tego konfiguruje profil w danej lokalizacji tak, aby mógł z niego korzystać nowy użytkownik. Dzięki temu proces jest szybki i bezpieczny. Za jego pomocą można zbudować skalowalne rozwiązanie korporacyjne do automatycznej migracji dziesiątek tysięcy stacji roboczych.

Oto korzyści z zastosowania User Profile Wizard Corporate Edition 23:

  • Migracja wszystkich danych i ustawień profilu użytkownika w systemach Windows 10 i Windows 11;
  • Automatycznie dołączanie komputera do nowej domeny;
  • Migracja profili do usługi Azure AD;
  • Obsługa migracji domen przez VPN;
  • Obsługa wszystkich domeny Active Directory i Samba;
  • Migracja z domeny z powrotem do grupy roboczej;
  • Obsługa skryptów siły przedsiębiorstwa;
  • Obsługa migracji push zdalnych maszyn;
  • Pewność i bezpieczeństwo – ponad 2,5 miliona sprzedanych licencji.

Łatwy zakup i instalacja

Oprogramowanie to możesz zakupić, wchodząc na stronę https://www.vebo.pl/user-profile-wizard-corporate-edition. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje, o tym, jak kupić to praktyczne narzędzie. Sklep Vebo.pl to profesjonalny dostawca wszelkiego rodzaju oprogramowania, cieszący się bardzo dobrą opinią.

Odwiedź sklep Vebo.pl już dziś i migruj stacje robocze z User Profile Wizard Corporate Edition 23!

Redakcja dobry-polecam.pl