Jakie części produkuje Lemforder?

Użytkownicy luksusowych samochodów osobowych takich marek jak BMW, Mercedes, Lamborghini i Audi każdego dnia korzystają z oryginalnych części firmy Lemforder. To podzespołu instalowane w fabrycznych wersjach wielu modeli aut tych marek. Firma zajmuje się również produkcją oryginalnych części zamiennych na rynek. To produkty, z których korzystają autoryzowane stacje obsługi ASO oraz dobrej jakości warsztaty samochodowe.

Oryginalne części zamienne do samochodów

Uszkodzony, fabryczny element auta można zastąpić jedną z trzech grup dostępnych na rynku części zamiennych. Można sięgnąć po część oryginalną, wyprodukowaną przez firmę, która odpowiada za produkcję części instalowanych fabrycznie w określonym modelu auta. Można wybrać część w jakości oryginału lub zdecydować się na zakup tzw. zamiennika, czyli innej części bez gwarancji wykonania w odpowiedniej technologii i przy zastosowaniu odpowiedniej klasy materiałów. Firma Lemforder, której produkty dostępne są w ofercie sklepu https://esklep.pesta.com.pl/producers/lemforder jest producentem pierwszej grupy części zamiennych. Są to części oryginalne, identyczne z podzespołami fabrycznie instalowanymi w pojazdach wielu znanych marek. Tego typu elementy powstają z tych samych materiałów i z wykorzystaniem tej samej technologii produkcji jak części pierwszego montażu. Takie części stosowane są m.in. przez ASO.

Elementy układu kierowniczego i zawieszenia pojazdu

Specjalnością firmy Lemforder jest produkcja części układów kierowniczych i zawieszenia, ale w ofercie marki znaleźć można również elementy układów hamulcowych, przeniesienia napędu oraz inne części metalowo-gumowe powszechnie wykorzystywane w pojazdach wielu marek, w szczególności dedykowane autom segmentu premium. Lemforder słynie m.in. z produkcji doskonałej jakości wahaczy, łączników stabilizatora, sworzni, tulei i poduszek amortyzatorów. Oczywiście oferta przedsiębiorstwa jest znacznie bogatsza i obejmuje tysiące części samochodowych dedykowanych pojazdom wielu renomowanych producentów. Co warte podkreślenia, są to części oryginalne, tożsame z częściami wykorzystywanymi podczas pierwszej instalacji w pojeździe, wyprodukowanymi w tej samej technologii, a zatem w pełni akceptowanymi i polecanymi przez producenta auta.

Niemiecka marka Lemforder jest jednym z największych europejskich producentów części układów kierowniczych i zawieszenia klasy premium, wybieranych jako części pierwszej instalacji w samochodach wielu znanych marek. Doświadczeniu niemieckiej firmy zaufało już ponad pięćdziesięciu producentów samochodów z całego świata, a oferowane przez nią podzespoły cieszą się doskonałymi opiniami nie tylko wśród mechaników, ale i zwykłych użytkowników pojazdów.

Materiał zewnętrzny

Redakcja dobry-polecam.pl